Інтерфакс-Україна
10:29 08.11.2024

СБУ затримала "крота" російської розвідки в ТЦК на Волині

1 хв читати
СБУ затримала "крота" російської розвідки в ТЦК на Волині

Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння командування ЗСУ затримала російського агента, який готував нову серію повітряних ударів РФ по Волині.

СБУ повідомила, що 30-річного військовослужбовця, який проходив службу в підрозділі охорони місцевого ТЦК, дистанційно завербував кадровий співробітник воєнної розвідки РФ.

"Фігурант намагався встановити і передати агресору місця базування підрозділів ЗСУ, Служби безпеки та Національної поліції. Щоб виконати це завдання агент на службовому авто об’їжджав місцевість під виглядом робочих поїздок та фіксував розташування військових об’єктів", - ідеться в повідомленні.

Він також намагався виявити радіолокаційні станції та зенітно-ракетні комплекси ЗСУ для здійснення ворожих обстрілів в обхід української ППО.

Військова контррозвідка СБУ викрила російського агента, задокументувала його злочини та затримала. Одночасно було проведено додаткові заходи щодо гарантування безпеки локацій Сил оборони.

Під час обшуків у затриманого вилучено мобільний телефон із доказами його співпраці з РФ.

За даними слідства, фігурант потрапив у поле зору окупантів через своїх родичів у Росії, з якими підтримував контакт і поділяв антиукраїнські погляди.

Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисник перебуває під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюють - Терехов

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА