12:58 11.03.2025

Кабмін спростив процедуру виплати допомоги сім’ям загиблих волонтерів і волонтерам з інвалідністю

1 хв читати
Кабмін спростив процедуру виплати допомоги сім’ям загиблих волонтерів і волонтерам з інвалідністю

Кабінет міністрів спростив процедуру отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера, який постраждав під час допомоги силам безпеки та оборони України, повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

"Раніше процес був складним і вимагав двох окремих звернень: спочатку потрібно було подати заяву до Мінветеранів для ухвалення рішення про виплату. Потім – звернутися до структурного підрозділу, щоб отримати гроші. Тепер Мінветеранів самостійно здійснюватиме виплату; заявник одразу вказує банківський рахунок у першій заяві – більше ніяких додаткових звернень", - йдеться у повідомленні міністерства.

Відзначається, що тепер можна вибрати зручний для спосіб подачі документів: через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – незалежно від місця реєстрації; поштою або електронною поштою – безпосередньо до Мінветеранів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні запрацювала офіційна пошта військового омбудсмена

Кличко анонсував реорганізацію структурних підрозділів КМДА у сфері містобудування та земельних відносин

Кличко звільнив міських чиновників-фігурантів розслідування корупції

До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА у Дніпрі

Глава МВС України: Цікавий досвід Фінляндії в розбудові укриттів, підтримці ментального здоров’я та боротьбі з дезінформацією

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА