Інтерфакс-Україна
12:49 11.03.2025

Люксембурзький Червоний Хрест відремонтував відділення районної лікарні на Дніпропетровщині

1 хв читати
Люксембурзький Червоний Хрест відремонтував відділення районної лікарні на Дніпропетровщині

Інфекційне відділення, відремонтоване за допомогою Люксембурзького Червоного Хреста, відкрито у Царичанській центральній районній лікарні Дніпропетровської області, повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ) у Фейсбуці у вівторок.

“Ремонт Царичанської лікарні був дуже важливим через її географічне розташування та транспортне сполучення з громадою, яка прийняла близько 5000 ВПО. Лікарня повністю відремонтована, нові необхідні медичні меблі та обладнання були надані лікарні на суму понад 12 млн грн. Люксембурзький Червоний Хрест продовжуватиме надавати підтримку у забезпеченні житлом та покращенні інфраструктури охорони здоров'я, щоб українці мали доступ до якісних медичних послуг”, – заявила голова місії Люксембурзького Червоного Хреста в Україні Гульнамо Худобакшова на відкритті відділення.

482325250-1066723548832848-5433893787236397154-n

За її словами, Люксембурзький Червоний Хрест з 2022 р. у Дніпропетровській області відремонтував понад 15 лікарень, два офіси УЧХ та 80 приватних будинків. Вона також повідомила, що цього року Люксембурзький Червоний Хрест планує відремонтувати у регіоні один реабілітаційний центр, 3 лікарні та ще 100 домогосподарств.

Царичанська лікарня має вісім відділень і надає послуги місцевим жителям, мешканцям чотирьох громад та обслуговує внутрішньо переміщених осіб з Донецької області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд скасував вирок ексголові Броварської РДА, який скоїв наїзд на чотирьох пішоходів

Трамп продовжив на рік заборону на приймання в американських портах суден з Росії

Єврокомісія хоче прискорити процес відмови у притулку в ЄС вихідцям із "безпечних країн"

Бельгія надасть Україні 150 млн євро технічної допомоги в межах проєкту BE-Relieve Ukraine

Президент Фінляндії обговорив із Зеленським ситуацію на фронті

Мінрозвитку підготувало зміни до правил перевезення домашніх тварин

Поліцейські повідомили про підозру підліткам, причетним до вбивства жителя Прикарпаття

Омбудсман України звернувся до ООН та МКЧХ у зв'язку з черговим розстрілом полоненого

Чеська гуманітарна організація "Людина в біді" допомагатиме з відновленням бізнесу на Херсонщині

Зеленський підписав євроінтеграційний закон про хміль та хмелепродукти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА