Інтерфакс-Україна
09:08 21.06.2025

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

1 хв читати

У суботу о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика, якого шукали понад 3 доби.

"З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га", - повідомила Держслужба з НС у телеграм.

Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.

На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.

Раніше очільниця Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук повідомила, що дитина зникла у лісовому масиві поблизу села Троїця Коломийського району. За її інформацією, ускладнювало ситуацію те, що хлопчик "з розладами аутичного спектру і не розмовляє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака РФ забрала життя одного жителя Житомирської області, ще один поранений

Генштаб зафіксував упродовж доби 200 бойових зіткнень

Потрібне рішення про використання ППО сусідніх країн для перехоплення дронів і ракет в українському повітряному просторі - Сибіга

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посилені заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА