Інтерфакс-Україна
17:44 21.11.2024

В Україні замінованими залишається 139 тис квадратних кілометрів території

1 хв читати

Ситуація з мінуванням території України залишається критичною, за попередніми оцінками, загальна площа забруднення вибухонебезпечними предметами становить близько 139 тисяч квадратних кілометрів, що складає приблизно 23% всієї території держави, заявив директор департаменту заходів протимінної діяльності ДСНС України Сергій Рева під час презентації курсу “Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет” передає Гуманітарний Медіа Хаб.

Крім того він наголосив, що такий масштаб проблеми вимагає вжиття комплексних заходів, серед яких важливе місце посідає інформування населення. Люди повинні розуміти, що мінна небезпека є реальною і загрожує їхньому життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим, фахівці наголошують на необхідності проводити масштабні інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян про правила безпечної поведінки на територіях, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА