Інтерфакс-Україна
09:15 15.06.2025

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

1 хв читати
Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

Російські окупанти застосували тактику масованого комбінованого удару ракетами та безпілотниками по Полтавській області, у Кременчуцькій громаді під удар потрапили обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури, повідомив очільник ОВА Володимир Когут.

"Сьогодні вночі ворог провів масовану комбіновану атаку з використанням ракет та БпЛА. У Кременчуцькій громаді під удар потрапили обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури", - написав він у телеграмі.

Також було пошкоджено приватний житловий будинок, автомобіль та лінію електропередач. Внаслідок прямих влучань та падіння уламків виникли пожежі, які були локалізовані підрозділами ДСНС.

У Чутівській громаді через падіння уламків БпЛА пошкоджені житлові будинки та автівки.

За словами глави ОВА, більшість ворожих цілей була знищена силами та засобами ППО.

Когут зазначив, що в усіх випадках обійшлося без постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА