Інтерфакс-Україна
08:08 19.06.2025

Через ранкові удари дронами на Дніпропетровщині постраждали п'ятеро людей

1 хв читати
Через ранкові удари дронами на Дніпропетровщині постраждали п'ятеро людей

У Мирівській громаді через ранкові удари дронами постраждали 5 людей, повідомляє очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в телеграм-каналі у четвер.

"Внаслідок атаки у Самарівському районі сталася пожежа; з вечора і до ранку окупанти атакували Нікопольщину. Били переважно безпілотниками, обстріляли й з артилерії. Загалом ворог цілив по райцентру, Мирівській та Марганецькій громадах. У Мирівській громаді через ранкові удари дронами постраждали 5 людей. Згоріла автівка. Деталі ще уточнюються. Також зачепило приватний будинок та інфраструктуру", - йдеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США припинили постачання деяких видів зброї Україні, інших продовжать, як і ракет для ППО, – Держдеп

Полтава перебувала під масованою атакою російських безпілотників

Мінсоцполітики розпочинає проєкт із закупівлі соцпослуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю

Припинення адміністрацією Трампа поставок оборонних ракет призведе до загибелі ще більшої кількості цивільних і дітей – експосол Брінк

Пором затонув біля острова Балі, десятки людей вважаються зниклими безвісти

УЧХ посилює роботу з протимінної діяльності на узбережжі Чорного моря

Через російські обстріли дев'ять постраждалих на Херсонщині - ОВА

Зеленський анонсував швидке підписання закону про множинне громадянство

Сили оборони знешкодили 40 з 52-х ударних безпілотників – Повітряні сили

Окупанти за добу втратили 1 тис. осіб та 102 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА