Інтерфакс-Україна
17:44 21.11.2024

В Україні замінованими залишається 139 тис квадратних кілометрів території

1 хв читати

Ситуація з мінуванням території України залишається критичною, за попередніми оцінками, загальна площа забруднення вибухонебезпечними предметами становить близько 139 тисяч квадратних кілометрів, що складає приблизно 23% всієї території держави, заявив директор департаменту заходів протимінної діяльності ДСНС України Сергій Рева під час презентації курсу “Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет” передає Гуманітарний Медіа Хаб.

Крім того він наголосив, що такий масштаб проблеми вимагає вжиття комплексних заходів, серед яких важливе місце посідає інформування населення. Люди повинні розуміти, що мінна небезпека є реальною і загрожує їхньому життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим, фахівці наголошують на необхідності проводити масштабні інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян про правила безпечної поведінки на територіях, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчими днями в Україні переважно без опадів, температура не зміниться, місцями тумани

Окупанти атакували Запоріжжя, є влучання у житловий будинок, про постраждалих не повідомляється

США готують нові санкції проти РФ, якщо Путін відхилить мирну угоду – ЗМІ

Українськім воїнам вдалося взяти під контроль майже 90% території Купʼянська - Сирський

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Окупанти втратили за добу 1730 осіб особового складу та 409 одиниць техніки - Генштаб ЗСУ

Умєров прибув до Швеції, обговорив із міністром оборони посилення підтримки України

Щодня приблизно 400 тис. споживачів в Україні залишаються без світла від атак РФ – глава Міненерго

"Метінвест" придбав у ArcelorMittal трубний завод у Румунії

Сікорський відповів на заяву речниці МЗС РФ про те, що Ленін був "архітектором" Польщі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА