Інтерфакс-Україна
17:56 05.05.2025

В Оболонському районі Києва через атаку 4 травня пошкоджено 18 будівель, зокрема 2 дитсадки, всі постраждалі отримають допомогу від міста - мер

1 хв читати
В Оболонському районі Києва через атаку 4 травня пошкоджено 18 будівель, зокрема 2 дитсадки, всі постраждалі отримають допомогу від міста - мер
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/4570?single

В Оболонському районі Києва внаслідок ворожої атаки в ніч на 4 травня пошкоджено 18 будівель, зокрема 14 житлових будинки та два дитсадки, повідомив мер Віталій Кличко.

"Провів огляд в Оболонському районі житлового будинку, пошкодженому внаслідок атаки 4 травня. Через влучання дрону в дах будівлі на останньому поверсі зайнялася квартира. В ній частково пошкоджено перекриття та вигоріли одна кімната й коридор. Місто відновить помешкання. І виплатить допомогу на оренду житла постраждалим мешканцям", - написав він у телеграмі у понеділок. 

Кличко також повідомив, що загалом через обстріл 4 травня в районі пошкоджено 18 будівель. Зокрема, 14 житлових та два дитсадки. Вибуховою хвилею в будинках повибивало вікна у квартирах та місцях загального користування.

"Місто оперативно надало плівку для тимчасового закриття пошкоджених вікон. Допоможе й усунути пошкодження", - наголосив він.

"Всі постраждалі мешканці Оболоні отримають матеріальну допомогу від міста - по 10 000 грн. Наразі надійшло 500 заяв на її отримання", - зазначив мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

Зеленський проводить розмову з Трампом - прессекретар

Сибіга і Кубілюс обговорили перспективи спільних оборонно-промислових проєктів з Україною в межах плану "ReArm Europe" - МЗС

В Києві відбудеться благодійний забіг SPARTAN KYIV 2025 на підтримку ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА