Інтерфакс-Україна
19:21 21.05.2025

"Дія.Освіта" запускає розділ "Байти навичок"  у форматі відеоуроків

1 хв читати
"Дія.Освіта" запускає розділ "Байти навичок"  у форматі відеоуроків

Платформа "Дія.Освіта" запускає новий розділ "Байти навичок" у вигляді  коротких  відеоуроків для щоденного розвитку на якій вже доступно близько 200 освітніх байт-відео, повідомляється на сайті CDTO Campus.

"Саме тому запускаємо навчання на Дія.Освіта в зручному форматі байтів. Тепер на платформі доступні близько 200 байт-відео на найактуальніші теми — від штучного інтелекту та онлайн-безпеки до підприємництва й програмування. Кожне відео в розділі — це один практичний інсайт або ключовий аспект навички, який можна одразу застосувати", —  повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У релізі зазначено, що вже  доступний контент із ключовими ідеями національного освітнього GovTech-проєкту CDTO Campus, який готує цифрових лідерів у державному секторі. 

У майбутньому платформа має бути інтегрована з паспортом цифрових навичок користувача платформи, що зможе автоматично рекомендувати байти на основі персональної освітньої траєкторії, відстежувати прогрес розвитку конкретних компетентностей та формування індивідуальних наборів байтів під персональні потреби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці за рік стали споживати більше україномовного контенту, третина скоротила споживання новин – опитування

У мережі Starlink Direct to Cell менш ніж за місяць зареєструвалося понад 2 млн абонентів – CEO "Київстар"

Кількість резидентів Дія.City зросла на 43% з серпня, проте кількість платників ПнВк зменшується протягом року

На платформі "Кар’єра ветерана" розміщено уже понад 42 тис. вакансій

lifecell відзвітував про 69,6% працездатності мережі в Одесі та 83,8% – в області після обстрілів 13 грудня

Відеопродакшн-студія Location увійшла до складу групи Fractal після продажу частки

Доступність мереж мобільного зв’язку в Одесі відновлена до 60% - віцепрем’єр Федоров

Китайська ракета вивела на орбіту два експериментальні супутники

Продажі складаних смартфонів у світі зростуть на 10% у 2025 році, у 2026 році зростання прискориться до 30%

"Київстар" зміг запустити першу базову станцію за пришвидшеною процедурою за 4,5 міс. – СЕО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА