Вибори
20:52 31.03.2019

Екзит-пол команди Тимошенко: Вона разом із Зеленським виходить до другого туру

1 хв читати

Дані екзит-полу, проведеного командою кандидата в президенти, лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, свідчать про те, що вона виходить до другого туру президентських виборів.

"Наша команда провела всеохоплюючий екзит-пол, ґрунтуючись на розгалуженні нашої структури. Ми проводили це для себе... Ми не заперечуємо перше місце Володимира Зеленського з результатом 27%, на другому місці - наша команда з результатом 20,9%. І на третьому місці Порошенко - 17,5%", - повідомила Ю.Тимошенко на прес-конференції в своєму штабі в неділю ввечері після закриття виборчих дільниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції

До забезпечення справедливого миру проведення виборів в Україні неможливо – Ю.Тимошенко

Тимошенко вважає аморальним проведення виборів під час війни

Тимошенко і "Батьківщина" відправили на фронт 25 гуманітарних місій

Кирило Тимошенко повідомив, що до нього приходили з обшуками у справі, до якої він не має стосунку

На виборах мера Тернополя Надал набирає 72,3%, Сороколіт - 7,2%, Овчарук - 6,7% - екзит-пол місцевого видання

У Хмельницькому з 81% голосів перемагає нинішній мер Симчишин - екзит-пол місцевого видання

Екзит-пол муніципального каналу з виборів мера Запоріжжя: Буряк - 60,6%, Тишечко - 14,8%, Прозапас - 11,4%

Екзит-пол "Савік Шустер Студії" у Вінниці: до міськради проходять "Українська стратегія Гройсмана", "Євросолідарність", "Слуга народу" та "ОПЗЖ"

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА