Інтерфакс-Україна
09:12 12.07.2025

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

1 хв читати
Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє
Фото: https://www.facebook.com/RuslanZaparaniuk/

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк спростував смерть ще двох важкопоранених внаслідок російської атаки в Чернівцях, натомість їхня кількість залишається дві людини.

"Оновлення! За життя усіх важкопоранених ще борються лікарі! Актуальна інформація станом на 8:40 - 2 загиблих!", - написав він в Facebook.

Раніше він повідомляв про смерть двох важкопоранених людей, які перебували у лікарні.

Як повідомлялося, вночі 12 липня область атакували чотирма шахедами та однією ракетою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА