Інтерфакс-Україна
13:54 16.08.2025

Мелоні пояснила ідею гарантій безпеки для України

1 хв читати
Мелоні пояснила ідею гарантій безпеки для України

Відправною точкою пропозиції щодо гарантій безпеки для України є визначення положення про колективну безпеку, яке дозволить Україні скористатися підтримкою всіх своїх партнерів, включаючи США, готових вжити заходів у разі нового нападу, йдеться у заяві прем'єр-міністра Італії Джорджі Мелоні.

"Ключовим питанням залишається забезпечення гарантій безпеки, щоб запобігти новим російським вторгненням, і саме в цьому аспекті в Анкориджі були зафіксовані найцікавіші новини…У цьому контексті президент Трамп сьогодні підхопив італійську ідею гарантій безпеки, натхненну статтею 5 НАТО. Відправною точкою пропозиції є визначення положення про колективну безпеку, яке дозволить Україні скористатися підтримкою всіх своїх партнерів, включаючи США, готових вжити заходів у разі нового нападу", - йдеться у заяві Мелоні.

Вона зазначила, що європейські держави залишаються єдиними у підтримці України на цьому етапі переговорів. "Шлях до миру не є простим, але важливо, що він був обраний", - заявила прем'єр-міністр Італії.

Вона вважає позитивним той факт, "що в Україні з'являються проблиски миру". За словами Мелоні, угода все ще є складною, але нарешті можливою.

"Тільки Україна може вести переговори про умови та свої території", - також зазначила прем'єр-міністр Італії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Щурівки Харківської області горить суха трава, є загроза будівлям

Мовний омбудсмен назвала неприйнятними вимоги РФ надати російській мові статус офіційної та легітимізувати РПЦ

Через ворожі авіаудари по передмістю Харкова троє мешканців зазнали гострої реакції на стрес

На ПП "Лужанка" на кордоні з Угорщиною утворилася велика черга з легкових авто - очевидці

Умови РФ для припинення вогню на зустрічі в Анкориджі включали відступ України з Донецької області, статус РПЦ та російської мови - ЗМІ

Зеленський прибув до Єврокомісії

Дрони ГУР атакували станцію "Ліски" у Воронезькій області РФ - джерело

Рютте, Фон дер Ляєн, Мелоні, Мерц та Стубб теж їдуть до Вашингтону на зустріч Зеленського та інших лідерів ЄС із Трампом

Рютте візьме участь у віртуальній зустрічі Коаліції охочих у неділю

Фон дер Ляєн: сьогодні о другій половині дня я буду вітати Зеленського в Брюсселі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА