Інтерфакс-Україна
17:23 17.07.2025

Віцепрем'єр з євроінтеграції Качка задекларував 1,6 млн грн доходів за 2024р.

1 хв читати
Віцепрем'єр з євроінтеграції Качка задекларував 1,6 млн грн доходів за 2024р.
Фото: https://www.facebook.com/taras.kachka

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тарас Качка зазначив 1 млн 566 тис. 338 грн доходів в електронній декларації про майно та доходи за 2024 рік.

Зокрема, зарплата тоді ще заступника міністра економіки - торгового представника України за 2024 рік склала 1 565 643 грн і банківські проценти - 695 грн, а його дружина, мати і батько задекларували 418 974 грн доходів.

Також він вказав в декларації 226 тис. грн на банківських рахунках і $3 тис. готівкою, а дружина - 379,3 тис. грн на банківських рахунках.

У нового віцепрем'єра немає нерухомості, а його дружина володіє квартирою (122,6 кв.м) в Києві, а також має у спільній частковій власності квартиру (80,1 кв.м) у Львові.

Згідно декларації, Качка володіє двома автомобілями: Ford Focus 2013 року випуску і Peugeot 5008 2022 року випуску.

Як повідомлялося, 17 липня Верховна Рада призначила Тараса Качку віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ГУР додав до бази даних понад сто іноземних компонентів, ідентифікованих в російських БпЛА та ракетах

Внаслідок вибухів в російському місті Пенза виведено з ладу ще два газогони - джерела

Гетманцев хоче від Міносвіти та Мінцифри рішучих заходів для врегулювання ситуації з електронними щоденниками

Крилату ракету "Іскандер-К" збито із зенітної установки під час атаки на Київ в ніч на 8 вересня

Судитимуть двох колишніх податківців та їх спільника: продавали хакерам інформацію про громадян України

Освітній комітет Ради буде просити Кабмін підвищити оклади працівникам УЦОЯО та регіональних центрів

Кабмін ліквідував робочу групу із гарантування безпекового середовища в Україні

Андріївський узвіз у вихідні зібрав близько 10 тисяч гостей але підтримка фронту виявилася мізерною

Шестеро цивільних загинули на Донеччині минулої доби через ворожі обстріли

НМТ-2025 через повітряну тривогу не змогли завершити всього 8 учасників - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА