Інтерфакс-Україна
19:01 27.01.2026

Зеленський: отримуємо хороші сигнали з Європи щодо готовності європейців активніше тиснути на агресора

1 хв читати
Зеленський: отримуємо хороші сигнали з Європи щодо готовності європейців активніше тиснути на агресора
Фото: Офіс Президента України/www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський повідомив про отримання від європейських партнерів інформації про готовність посилення тиску на РФ задля зменшення її можливостей продовжувати війну проти України.

"Ми зараз отримуємо хороші сигнали з Європи щодо готовності європейців більш активно тиснути на агресора. Дуже важливо, щоб це був тиск, зокрема, на танкерний флот Росії – на всю інфраструктуру російського експорту нафти. Це дуже допоможе нам усім у Європі, якщо російські доходи будуть обрізані ще більше", - сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні у вівторок.

За його словами, "жодних сумнівів не може бути ні в кого у світі, що це за війна, хто її почав, чому війна досі триває - всі розуміють, що це російська війна, і відповідальність також російська, щоб війну закінчити, і тиск на Росію має бути".

"Вже бачимо колосальні нові проблеми в агресора з федеральним бюджетом, також з інфляцією, з економічними показниками. Це все хороші, правильні сигнали для того, щоб мир все ж таки настав. Чим для Росії складніше, тим мир ближче", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

Глава БЕБ оголосив про старт атестації працівників

Сформовано склад Ради директорів Українського фонду культурної спадщини, наступний крок – обрання виконавчого директора - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА