Інтерфакс-Україна
19:51 17.08.2025

У Києві лунатимуть вибухи, повʼязані з кіновиробництвом, які не нестимуть загрози

1 хв читати
У Києві лунатимуть вибухи, повʼязані з кіновиробництвом, які не нестимуть загрози

Звуки, схожі на постріли та вибухи, які лунатимуть в неділю в середмісті Києва, повʼязані з кіновиробництвом та не нестимуть загрози, повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації (КМВА).

"Сьогодні на локаціях в середмісті Києва можуть лунати звуки, схожі на постріли чи вибухи. Події повʼязані з кіновиробництвом і не несуть загроз воєнного характеру", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

У КМВА закликали киян та ветеранів-військових з розумінням поставитись до таких активностей.

"Йдеться про зйомки стрічки, заснованої на реальних подіях та операціях військовослужбовців ГУР, СБУ та 3-ї окремої штурмової бригади. Попри війну, країна та наші митці віддають шану воїнам, створюючи культурний продукт. Столиця є не лише центром операцій наших підрозділів, але й простором для художнього вираження реальних історій про реальні подвиги", - пояснили у відомстві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА