Інтерфакс-Україна
12:29 08.02.2025

Росіяни готують провокацію проти Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими - ГУР МО

1 хв читати
Росіяни готують провокацію проти Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими - ГУР МО

Росіяни готуються провести провокацію проти Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, в ході якої будуть розповсюджені сфальшовані документи, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Це папери з емблемами Координаційного штабу чи "шапкою", де йдеться про Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Зазначені матеріали не відповідають стандартам документообігу, містять прізвища посадових осіб, які не мають стосунку до Коордштабу, та вигадані назви начебто регіональних підрозділів. Грубо сфальшовані, такі папери не витримують жодної критики. Мета таких підробок ― дискредитувати роботу державних структур та посіяти недовіру", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

ГУР закликає українців бути уважними та пильними, не поширювати у своїх соцмережах дезінформацію та не довіряти  неперевіреним особам і організаціям, які можуть пропонувати допомогу.

"Про будь-яку спробу вимагати гроші за "послуги", пов'язані з поневоленими українцями, просимо негайно повідомляти правоохоронні структури. Наголошуємо, що абсолютно вся допомога спеціалістів Координаційного штабу є безкоштовною", - додали в ГУР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР викрило факти катувань ув’язнених у Полтавському СІЗО

Помер народний депутат Мороз з групи "Відновлення України"

Тепло втримається найближчими днями в Україні, короткочасні дощі з грозами пройдуть в Карпатах та на південному сході

Зусилля Папи Франциска щодо досягнення миру в Україні не зійдуть нанівець, а житимуть у серцях його пастви – голова ПЦУ

ДБР завершило розслідування щодо постачання війську неякісних аптечок на понад 18 млн грн

В Україні помер громадянин КНР, травмований у ДТП з автобусом у Вінницькій області

"Нафтогаз" врятував опалювальний сезон у Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні завдяки гумдопомозі на 5 млрд грн

Агентка ГРУ планувала удари по аеродромах та складах ЗСУ на Хмельниччині

Зеленський висловив співчуття у зв'язку зі смертю Папи Римського Франциска

До гасіння масштабної пожежі в Балаклійському лісництві залучено близько 100 рятувальників та працівників лісгоспу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА