Інтерфакс-Україна
17:45 10.11.2025

ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

1 хв читати
ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

Підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних сил України вкотре уразили нафтобазу федеральної державної казенної установи (ФДКУ) "Гвардійський" у тимчасово окупованому Криму.

"У ніч на 10 листопада підрозділами Сил спеціальних операцій було завдане успішне ураження нафтобази ФГКУ "Гвардійський" в н.п. Кар'єрне, Сакський район, ТОТ Крим, Україна. Безпілотники ССО поцілили у насосну станцію на території нафтобази", - йдеться у повідомленні ССО у Телеграмі.

 

Зазначається, що ФДКУ "Гвардійський" є важливим елементом паливо-логістичної системи окупаційної влади в Криму, що має вважливе значення для забезпечення військових об’єктів і транспорту ворожої армії.

Як повідомлялось, 17 жовтня підрозділи Сил спеціальних операцій ударними дронами уразили ряд об’єктів противника на тимчасово окупованій території АР Крим, зокрема, нафтобазу у н.п Гвардійське та ФДКУ комбінату "Гвардійський", що в н.п Кар’єрне, Сакського району.

ОСТАННЄ

Авіаносець США увійшов до Карибського моря на тлі напруженості у відносинах з Венесуелою

Угрупування ХАМАС буде роззброєне, а Газа демобілізована, заявив Нетаньягу

На Львівщині водій підірвав гранату під час спілкування з поліцейськими після зупинки за порушення ПДР

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про атаки РФ на енергосистему та реакцію уряду на розслідування щодо "Енергоатому"

Сибіга: Путіна зупинять два фактори, але союзникам потрібен новий підхід для допомоги Україні

Балаклійська та Ізюмська громади Харківщини залишилися без світла

Сили оборони відбили атаки росіян ще на 12 напрямках, майже 200 боєзіткнень за добу - Генштаб

Ворог втратив 117 особи на покровському напрямку - Генштаб

Частина Ізюмської громади Харківської області знеструмлена

Сили оборони зупинили спробу росіян прорватися до Новопавлівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА