Інтерфакс-Україна
20:47 28.12.2025

Трамп каже, що не має дедлайнів щодо угоди про мир

1 хв читати
Трамп каже, що не має дедлайнів щодо угоди про мир

Президент США Дональд Трамп заявив, що не має дедлайнів щодо угоди про мир в Україні.

"У мене немає дедлайнів. Мій єдиний дедлайн — це припинити війну", - сказав він медіа під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Мар-а-Лаго в Палм-Біч (Флорида, США) у неділю.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський раніше прибув до Флориди (США). Він розпочав зустріч з президентом США Дональдом Трампом о 20:00 за київським часом (13:00 за американським східним часом), повідомив прессекретар голови Української держави Сергій Никифоров.

Після цього запланований телефонний дзвінок Зеленського та Трампа з європейськими лідерами (остаточний список учасників ще визначається), зазначив Никифоров журналістам в неділю.

Президент України також анонсував розмови з прем'єр-міністром Канади й генеральним секретарем НАТО після переговорів з Трампом.

Напередодні своєї майбутньої зустрічі з Володимиром Зеленським Дональд Трамп заявив, що мав "хорошу та дуже продуктивну" телефонну розмову з Володимиром Путіним , не надаючи додаткових подробиць щодо розмови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

Посадовці "Укренерго" підозрюються у заволодінні електроенергією без її фактичної оплати – Офіс генпрокурора

Польща направила $87 млн на організацію виробництва систем ППО - Міноборони

Синоптики попереджають про сильний вітер вдень у західних, Житомирській та Вінницькій областях

Справжня передноворічна погода прийшла в Україну - 30-31 грудня будуть зі снігом, легким морозом та ожеледицею

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА