Інтерфакс-Україна
21:33 16.02.2025

Арахамія: вибори відбудуться не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану

1 хв читати

Вибори в Україні мають відбутися не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану, заявив голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Вчергове нагадаю, що по-перше вибори під час воєнного стану неможливі. А по-друге, в рамках Діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану", - написав він у телеграмі.

Він також рекомендує усім ще раз ознайомитися з текстом цього документа з прийнятими під час дев'ятого діалогу Моне (діалоги Жана Моне заради миру та демократії - ІФ-У) висновками, який долучив під текстом заяви.

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/394

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС та МОМ запускають проєкт на 30 млн євро для відновлення системи водопостачання Кривого Рогу

Два роки тому російські війська підірвали Каховську ГЕС

"Метінвест", незважаючи на війну, залишається одним із найбільших платників податків та донором ЗСУ - СЕО

Від Міноборони і ЗСУ не надходили запити щодо збільшення фінансування на будівництво фортифікацій - Шмигаль

В Києві в результаті нічної атаки загинули троє рятувальників, 9 постраждали

Складні переговори щодо торгових квот з ЄС тривають - Шмигаль

КМІС: Показник готовності українців терпіти тягар війни зріс з 54% у березні до 60% у травні-червні

Завод з виробництва брошурувальних пружин для поліграфії почав роботу в ІП "КИТ" в Бучі

Уражено аеродроми базування авіації противника та інші важливі військові об’єкти - Генштаб ЗСУ

Стефанішина заявляє, що всі підписані нею санкційні документи щодо Порошенка надані суду для розгляду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА