Інтерфакс-Україна
20:31 08.12.2025

Дефіцит на закупки зброї у США за програмою PURL у 2025р скорочений до $100 млн, на 2026р потрібно $15 млрд – Зеленський

1 хв читати
Дефіцит на закупки зброї у США за програмою PURL у 2025р скорочений до $100 млн, на 2026р потрібно $15 млрд – Зеленський
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Дефіцит на закупки зброї у США за програмою Prioritised Ukraine Requirements List (PURL) у 2025 році скорочений до $100 млн завдяки внеску Нідерландів, на 2026 рік потрібно $15 млрд, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні, до речі, хочу подякувати Марку Рютте, що він нагадав всім лідерам, що давайте знаходити додаткові гроші, бо нам потрібно на рік 15 мільярдів, програма PURL - він про це сказав. На цей рік нам ще не вистачає десь 800 мільйонів, а не вистачала 1,5 мільярда, але сьогодні Нідерланди - ми вдячні за позитивне рішення щодо програми, вони виділили 700 мільйонів", - сказав Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів в WhatsApp у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За фактом смерті сина космонавта Каденюка відкрита справа за статтею про умисне вбивство з відміткою "самогубство"

Правоохоронці запобігли теракту в Житомирі, для якого ворог намагався використати 16-річну дівчину

Зеленський доручив СЗР більш предметно відстежувати співпрацю між Москвою та Пекіном

Єврокомісар Кос перебуває в Україні з дводенним візитом

Цифрова система в’їзду/виїзду EES запрацювала на кордоні з Румунією

Міноборони вперше закупить універсальні польові тенти для військових — бронековдри на суму 132 млн грн

Детективи НАБУ провели обшуки в центральному апараті Держподатслужби та двох її облГУ

Темпи просування окупантів у 2025 році зросли на 22% порівняно з 2024-м, але їх ресурси не безмежні, – ISW

Директор НАБУ: Нам цікаво, звідки взялися кошти у фізичних і юридичних осіб на заставу за фігурантів операції "Мідас"

РФ терміново активізує роботу в Придністровському регіоні Молдови - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА