Інтерфакс-Україна
20:01 22.09.2025

Швейцарія виділить 30 млн франків на програму "Конкурентоспроможність для відновлення України 2026-2030"

1 хв читати
Швейцарія виділить 30 млн франків на програму "Конкурентоспроможність для відновлення України 2026-2030"
Фото: pexels/ Nanda Gopal Lakshman

Федеральна рада Швейцарії на засіданні 19 вересня схвалила виділення 30 млн франків для програми "Конкурентоспроможність для відновлення України 2026–2030", які спрямовуватимуться на сприяння розвитку інноваційного та конкурентоспроможного приватного сектору на міжнародному рівні.

"Інновації, місцева додана вартість та краща інтеграція в міжнародні ланцюги поставок можуть зробити економіку України більш стійкою, створити кваліфіковані робочі місця та відкрити нові експортні ринки", – йдеться у повідомленні на сайті посольства Швейцарії.

Згідно з ним, програма підтримує пріоритети уряду України щодо підвищення конкурентоспроможності країни та впровадження реформ, співпрацює з регіональними та нацорганами влади, а також приватним сектором в Україні, налагоджуючи зв'язки між українськими та швейцарськими компаніями та створюючи нові бізнес-можливості.

"Програма демонструє довгострокове зобов'язання Швейцарії щодо стабільності та процвітання в Україні та Європі та є невід'ємною частиною її програми співробітництва з Україною на 2025–2028 роки", - додали в посольстві.

Як повідомлялось, в кінці серпня прем'єр-міністерка Юлія Свириденко оголосила, що Швейцарія профінансує 12 проєктів компаній на понад 93 млн франків у межах міжурядової угоди з Україною.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

Аграрії для безмитного експорту сої та ріпаку повинні брати висновок ТПП на кожну партію – постанова Кабміну

Пишний анонсує ширший діалог з банками щодо протидії дропам

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА