Інтерфакс-Україна
19:20 06.12.2023

Загальнонаціональний карантин щодо COVID-19 та ГРВІ запроваджувати не будуть, на рівні областей можуть вводити певні обмеження

1 хв читати
Загальнонаціональний карантин щодо COVID-19 та ГРВІ запроваджувати не будуть, на рівні областей можуть вводити певні обмеження

Загальнонаціональний карантин щодо COVID-19 та ГРВІ в поточному епідсезоні запроваджувати не будуть, але на рівні областей можуть вводити певні обмеження, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

"Загальнонаціональний карантин може розглядатися тільки в тому разі, коли в більшій частині областей сумарно ми побачимо перевищення епідемічного порогу. Загальнонаціональний карантин не передбачається, оскільки зараз ми бачимо, що перебіг цього епідемічного сезону відносно спокійний. Але локальні заходи, найімовірніше, вживатимуться в регіонах, залежно від того, як розвиватиметься ситуація", - сказав він в інтерв'ю на каналі "Доктор Булавінова" в середу.

Кузін зазначив, що в регіонах, зокрема, можуть ухвалювати рішення про продовження зимових канікул у школах або використання масок під час пересування на транспорті.

Він також повідомив, що наразі епідпоріг перевищено тільки в Чернівецькій області. Крім того, у Рівненській області було вжито превентивних профілактичних заходів, зокрема продовжено зимові канікули, "щоб не допустити наближення навіть до цього епідемічного порогу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МОЗ розпочало перевірку одеської клініки Odrex

Не всі приватні медзаклади вносять обов’язкові дані до ЕСОЗ – Карчевич

Бізнес очікує рішення щодо синхронізації Нацкаталогу цін та переліку реімбурсації

Україна має стати експертом в меддопомозі у разі бойової травми, але знання треба систематизувати - CEO Superhumans

МЗУ розробляє порядок відхилення пропозицій від системних порушників контрактів

Дві київські клініки постраждали від нічної атаки росіян

УЧХ розпочав новий цикл програми соціального відновлення ветеранів та їхніх родин

Зеленський: 11 закладів на Херсонщині мають підземні лікарні

Постраждалі від війни діти зможуть отримати послуги з оздоровлення - Мінсоцполітики

У шкільних чатах пішли повідомлення про ентеровірусну інфекцію, але суттєвого збільшення кількості звернень по меддопомогу не спостерігається – експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА