Інтерфакс-Україна
20:39 12.10.2025

Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено

1 хв читати
Правоохоронці не виявили вибухівки у потягу Чернівці–Івано-Франківськ–Запоріжжя, рух відновлено
Фото: https://www.facebook.com/

Після обстеження потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя правоохоронці не виявили жодних вибухонебезпечних предметів, рух потягу відновлено, повідомила пресслужба Національної поліції Івано-Франківської області.

"Поліцейські провели обстеження потягу зовні та всередині вагонів. Жодних вибухонебезпечних предметів не було знайдено. Потяг повернувся до звичного курсування", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про зупинення о 17:00 вечора неділі потягу Чернівці- Івано-Франківськ-Запоріжжя через отриману інформацію про нібито його замінування.

На місці працювали вибухотехніки, кінологи з службовими собаками та всі інші відповідні служби, які проводили перевірку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До України вдалося повернути ще вісім дітей з окупованих територій – Єрмак

"Укренерго" в середу обмежуватиме електрику населенню з 07:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину більше

Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство

Більшість українських підлітків, які мають слабкий зв’язок з батьками, мають значний рівень стресу – соцдослідження

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

ССО повідомляє про розвідку та знищення ворога спецпризначенцями в Покровську

Качка: у звіті Єврокомісії зазначено, що обмеження воєнного стану є пропорційними і не йдуть далі, ніж потрібно

Росіяни вдень атакували Покровську і Петропавлівську громади, є загиблі і постраждалі – ОВА

Україна продовжує вживати заходи для покращення освіти і витрачає на неї таку частку ВВП, як і ЄС - Пакет розширення

ГУР спільно з пілотами ЗСУ та ССО атакували НПЗ "Лукойл-Ніжегороднєфтєоргсинтез" - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА