Інтерфакс-Україна
09:43 16.09.2025

Склади "Епіцентру" загорілися на Київщині внаслідок удару БпЛА

1 хв читати
Склади "Епіцентру" загорілися на Київщині внаслідок удару БпЛА
Фото: https://t.me/Mykola_Kalashnyk

Влучання в територію логістичного центру зафіксовано внаслідок повторної атаки російських дронів по Київській області зранку у вівторок, повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.

"Сталося загоряння складських приміщень на території логістичного центру. Рятувальники вже працюють на місці", - написав він в телеграм-каналі в понеділок.

Калашник не уточнив деталі події, однак, згідно з інформацією із соцмереж, йдеться про логістичний центр "Епіцентру".

Усього в районі пошкоджено чотири приватні будинки, складське приміщення, 14 вантажних та дев'ять легкових автомобілів.

Калашник наголосив, що оперативні служби продовжують роботи з ліквідації та фіксації наслідків ворожої атаки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр-міністр Литви Ругінене прибула до Києва

Зеленський: Потенціал України у виробництві тільки дронів і ракет у 2026 р. буде вже $35 млрд

Президент ветував закон про штрафи для міністрів та військового керівництва за ігнорування викликів до парламенту

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" стартує 25 жовтня

Лауреатами Нобелівки з фізіології та медицини стали американці Мері Брунков та Фред Рамсделл, а також Сімон Сакагуті з Японії за дослідження імунітету

У наступні дві доби в Україні дощитиме, на заході та півночі місцями туман

Експортну програму "Зброя" необхідно запустити до кінця року - Зеленський

Київ виділив 235 млн на посилення ППО – Кличко

Премʼєр-міністр Нідерландів прибув до Києва

Кличко: в цьому році районним адміністраціям столиці виділено 4 млрд грн на укриття, виконано менше третини робіт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА