Інтерфакс-Україна
12:39 29.09.2025

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

1 хв читати
Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга
Фото: https://www.facebook.com

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів розмову з молдовським колегою Міхаєм Попшоєм, щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах.

"Великий день для Молдови та Європи. Цього ранку я особисто зв'язався зі своїм колегою Міхаєм Попшоєм , щоб привітати його з переконливою перемогою на парламентських виборах. Незважаючи на спроби Росії підірвати демократичні вибори та європейський вибір Молдови, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє", - написав він у соцмережі Х.

Міністр зазначив, що "це вибір миру, безпеки та гідного рівня життя для молдовського народу".

Сибіга наголосив, що Україна та Молдова продовжуватимуть разом просуватися на шляху до повноцінного членства в Європейському Союзі.

Як повідомлялося, у Молдові за результатами обробки 99,91% (станом на 11:10) протоколів перемогу на парламентських виборах здобуває правляча проєвропейська партія "Дія і солідарність" (PAS), заснована президенткою країни Маєю Санду. Вона набирає 50,16% голосів виборців. Про це свідчать дані ЦВК Молдови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА