Інтерфакс-Україна
08:37 29.10.2025

У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

1 хв читати
У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

Двом чоловікам у Києві загрожує до п'яти років ув'язнення за вимагання $500 тис. США за нібито продаж керівної посади в одному з державних підприємств Національної академії аграрних наук України, повідомила поліція Києва.

"Фігуранти пообіцяли киянину, що можуть вплинути на службових осіб Національної академії аграрних наук України, аби призначити його на посаду виконувача обов’язків директора державного підприємства", - сказано в повідомленні.

Слідчі затримали двох мешканців столиці на місці скоєння злочину під час передачі грошей. Фігурантам було оголошено про підозру та вони перебували під вартою.

Наразі слідчі скерували матеріали обвинувального акту до суду. Обвинуваченим загрожує до 5 років ув’язнення.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

Міністри енергетики G7 засуджують атаки Росії на енергетику України - заява

Генштаб зафіксував впродовж доби 157 бойових зіткнень

Окупанти завдали понад 700 ударів по Запорізькій області протягом доби

Рятувальники ліквідували пожежу після ворожої атаки на об’єкт газовидобувної галузі на Полтавщині

У результаті ракетного удару по Миколаєву є поранені, служби працюють

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА