Інтерфакс-Україна
20:07 24.08.2022

Безкоштовно передані Туреччиною "Байрактари" прикрасили візерунком вишивки та готують до відправки в Україну – Фонд Притули

1 хв читати
Безкоштовно передані Туреччиною "Байрактари" прикрасили візерунком вишивки та готують до відправки в Україну – Фонд Притули

Три літаки комплексу Bayraktar TB-2, призначені для безкоштовного постачання в Україну в рамках кампанії "Народний Байрактар", повідомили у Благодійному фонді Сергія Притули.

"Вони поки що в Туреччині, але невдовзі вже в Україні, літатимуть, працюватимуть і знищуватимуть ворога. Ці три літаки виробник Baykar Makina вирішив безоплатно передати Збройним силам України після масштабного збору Благодійного фонду Сергія Притули спільно із блогером Ігорем Лаченковим, який продовжився 22-24 червня 2022 року", - йдеться у пресрелізі, опублікованому в середу.

На кожному із трьох бортів є наклейки зі словами "Народний Байрактар" та з малюнком вишивки. "Задум візерунка виник у посольства України в Туреччині. Львівська дизайнерка Марта Лешак втілила ідею посольства у схемі, а майстри бренду "Мотив" прошили зразок", - йдеться у повідомленні.

У Фонді зазначили, що кошти на літальні апарати вдалося зібрати в рамках загальнонаціонального проєкту "Народний Байрактар", після чого компанія "Baykar" надала три безпілотники Bayraktar TB-2 безкоштовно, а Фонд отримав можливість спрямувати власні кошти у розмірі 600 млн грн на покупку супутника та доступу до супутникових даних всього сузір'я супутників фінської компанії ICEYE, якими користуватиметься Головне управління розвідки Міністерств оборони України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада виділяє фінансову допомогу на ремонт критичної енергетичної інфраструктури України

Росіяни атакували Дніпровщину ввечері суботи, є загиблі та постраждалі

Понад 700 тисяч відстрочок у Резерв+ подовжено автоматично - Шмигаль

На Сумщині перебої зі світлом після чергових ворожих атаки, енергетики вже працюють над відновленням

Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА

Мінус 619 окупантів і понад 100 одиниць техніки – 2 корпус НГУ «Хартія» оприлюднив втрати ворога за жовтень

У Покровсько-Мирноградській агломерації триває комплексна операція, проводяться стабілізаційні дії – Сирський

Ситуація в Покровську покращилася, українські військові провели успішні контрдії – 7 корпус ШР ДШВ

Зеленський анонсував програму УЗ-3000 – 3 тис. км безкоштовно в межах України залізницею

Президент доручив уряду до 15 листопада представити деталі пакету програм зимової підтримки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА