Інтерфакс-Україна
19:12 01.10.2025

Auchan Україна запроваджує постійний кешбек для військовиків

2 хв читати
Auchan Україна запроваджує постійний кешбек для військовиків

Компанія Auchan запроваджує постійний кешбек для українських військовиків із посвідченням учасника бойових дій, повідомили у пресслужбі компанії.

"Це наш спосіб бути в кожному моменті поруч з тими, хто захищає нас. І ми сподіваємося, що така ініціатива ставатиме стандартом на ринку", - цитується у релізі слова CEO Auchan Україна Марти Труш.

Як зазначили у компанії, ця ініціатива, що стартувала у День захисників і захисниць України, є довготривалою. Всі власники статусу УБД отримуватимуть 5% кешбеку з кожної покупки у магазинах Auchan по всій Україні та на сайті auchan.ua. Щоб активувати кешбек, потрібно звернутися до пункту обслуговування клієнтів у магазині або зателефонувати на гарячу лінію Auchan. Після підтвердження статусу УБД, кешбек нараховуватиметься автоматично з кожної покупки.

З початку повномасштабного вторгнення компанія надала гуманітарну допомогу на понад 60 млн грн, підтримуючи як цивільне населення, так і захисників та захисниць. Також з 2022 року компанія через фонд "Auchan з тобою" підтримує мобілізованих працівників та їхні родини. Фонд надав понад 1,5 млн грн допомоги — здебільшого у випадках загибелі працівника або його близьких на фронті.

Auchan Україна — це мережа магазинів французької родини Auchan SA, працює в Україні з 2007 року. За даними сайту "Ашан", мережа ритейлера налічує понад 30 магазинів різних форматів (гіпермаркети, супермаркети, pick up point) у восьми містах, а також розвиває e-commerce.

Згідно з фінансовою звітністю, дохід компанії "Ашан Україна Гіпермаркет" 2024 року становив 10 млрд 149, 984 млн грн, що на 7,6% нижче за результати за 2023 рік; збитки за 2024 рік становили 579,652 млн грн, що майже вдвічі менше за збитки за 2023 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії для безмитного експорту сої та ріпаку повинні брати висновок ТПП на кожну партію – постанова Кабміну

Пишний анонсує ширший діалог з банками щодо протидії дропам

Україна у вересні збільшила експорт електроенергії на 41% і досягла найвищого місячного показника з весни 2020 р.

Збирання врожаю-2025 завершено на 65% площ

Морські шляхи забезпечили у 2024 р. 71% агроекспорту і ще на чверть не досягли довоєнних показників - УКАБ

Конкурсна комісія залучила 12 зовнішніх експертів для порту "Чорноморськ"

Частка нелегального ринку електронних сигарет в Україні становить 93% - дослідження Kantar Ukraine

МВФ продовжить обговорення нової програми з Україною під час щорічних зборів 13-18 жовтня

"Оператор ринку" запускає чергову хвилю навчань за програмою підвищення обізнаності про роботу ринку е/е

Попит і пропозиція на молоко у вересні стабілізувалися, ріст імпорту молокотоварів загрожує ринку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА