Інтерфакс-Україна
14:41 12.07.2025

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

1 хв читати
Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко заявляє, що якщо він матиме змогу, то братиме участь у наступних виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

"Що стосується моєї кандидатури на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, то в мене був такий досвід, і я щасливий, що в мене він був. І коли почнуться нові вибори ректора, якщо я буду мати можливість, я також буду приймати вних участь", - сказав Вітренко на онлайн-зустрічі з представниками Студпарламенту КНУ і КПІ в суботу.

Як повідомлялося, 12 липня Вітренко заявив, що з ним не було жодних розмов щодо посади міністра освіти. В то й же час, він додав, що якщо така пропозиція надійде, він погодиться. Крім того, він заявив, що має амбіції також стати секретарем Київської міської ради.

В 2020 році студпарламент КНУ ім. Шевченка виступив проти призначення Вітренка в.о. ректора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС ухвалила рекомендацію щодо переходу від тимчасового захисту переміщених українців

Сибіга закликав союзників ЄС, США та G7 до максимального тиску на Москву без зволікання

У ЄС наразі не готові подати пропозиції щодо 19-го пакету санкцій проти РФ, можуть не відмовитися від закупівлі російської нафти раніше 2027 р. - ЗМІ

Міносвіти: відкрито три нові освітні простори "Школи супергероїв"

Окупанти 97 раз обстріляли населені пункти Сумської області за добу, 9 жителів постраждали – обладміністрація

Україна та Ізраїль обговорили підготовку до Рош га-Шана в Умані - посольство

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА