Інтерфакс-Україна
06:51 19.02.2025

Макрон: Франція не відправлятиме в Україну сухопутні війська для участі у війні

1 хв читати
Макрон: Франція не відправлятиме в Україну сухопутні війська для участі у війні

Президент Еммануель Макрон заявив, що Париж наразі не готується відправляти свої сухопутні війська в Україну, але зазначив, що Франція розглядає можливість відправки військових експертів або обмеженого контингенту за межі зони конфлікту аби продемонструвати солідарність, передає французька газета Le Figaro.

"Сьогодні Франція не готується відправляти воюючі сухопутні війська на лінію фронту (в Україну – ІФ-У). Серед рішень для надання гарантій безпеки Україні можливим є відправлення експертів або навіть військ в обмеженій кількості, за межі будь-якої зони конфлікту, щоб підтримати українців і продемонструвати солідарність", – сказав Макрон.

Президент Франції заявив, що його країна підтримує переозброєння Збройних сил України, що має стати частиною довгострокової стратегії безпеки.

Французький лідер також згадав про можливість "в рамках переговорів прийняти рішення про проведення під мандатом ООН миротворчої операції, яка б проходила вздовж лінії фронту".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський привітав Льва XIV з обранням Папою: Сподіваємося на підтримку Ватиканом зусиль з відновлення справедливості й досягнення миру

Трамп про обрання Папою Лева XIV: це велика честь для нашої країни

Зеленський вніс в Раду як невідкладний законопроєкт про військового омбудсмена – Умєров

Трамп не виключає можливості залучення КНР до врегулювання війни в України

Новим Папою Римським став американець Роберт Прево, він отримав ім’я Лева XIV

Татаров обговорив з президентом Євроюсту розслідування воєнних злочинів та запобігання використання РФ товарів подвійного призначення

Зеленський обговорив з Мерцом перспективи співпраці

САП вимагає конфіскувати частину квартири, придбаної тещею міністра агрополітики Коваля у 2021 році

Шмигаль обговорив с Кубіліусом оборонну й технологічну співпрацю між Україною та ЄС

Естонія планує створити військову базу в прикордонному з РФ місті Нарва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА