Інтерфакс-Україна
13:34 08.05.2025

"Слуга народу" підтримає ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестфонду

1 хв читати
"Слуга народу" підтримає ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестфонду

Фракція "Слуга народу" проголосує за ратифікацію угоди між Україною та США про створення інвестиційного фонду, повідомила спікер фракції Юлія Палійчук.

"Засідання фракції закінчилось. Обговорення тривало протягом півтори години. Відбувся конструктивний діалог з Мінекономіки, були отримані відповіді на всі поставлені запитання. Фракція беззаперечно підтримає ратифікацію угоди", - сказала Палійчук агентству "Інтерфакс-Україна".

За її словами, в засіданні фракції взяли участь перша віцепрем’єрка – міністр економіки Юлія Свириденко, перший заступник міністра економіки Олексій Соболєв, заступник міністра економіки Тарас Качка, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін зобов'язав перевізників вносити інформацію про нерегулярні перевезення до Єдиної інформсистеми безпеки на наземному транспорті

Україна вийшла з угоди СНД про порядок переказу коштів громадянам за соціально значимими неторговими платежами

Кабмін затвердив порядок надання та позбавлення статусу УБД та особи з інвалідністю внаслідок війни іноземцям

Кабмін установив тривалість щорічної додаткової відпустки помічників вихователів спеціальних дитячих садків

Шмигаль розраховує, що з початку 2026р Україна стане частиною єдиного європейського комунікаційного простору

Кабмін скерував 41,5 млн грн на відбудову будинку в Умані, 119 млн грн – на облаштування в школах навчальних кабінетів і STEM-лабораторій

СБУ: Посадовці Одеської міськради та місцеві підприємці привласнили понад 2 млн грн, виділених на поховання воїнів ЗСУ

За 5 місяців 2025р через атаки РФ загинуло удвічі більше цивільних, ніж за аналогічний період минулого року - Шмигаль

МЗС: Намір залишити Ізраїль за сприяння посольства підтвердили 293 громадянина України, бажання покинути Іран виявили 85 громадян

Закон про множинне громадянство визначає країни, громадянство яких несумісне з українським - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА