Інтерфакс-Україна
21:01 02.07.2025

У Страсбурзі відбудеться голосування щодо висловлення недовіри фон дер Ляєн – Euractiv

1 хв читати

У Страсбурзі наступного тижня відбудеться голосування щодо висловлення недовіри президентки Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, повідомляє у середу Euractiv.

"Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн наступного четверга постане перед голосуванням про недовіру в Європейському парламенті після того, як пропозиція, подана румунським депутатом Європейського парламенту з ультраправих сил, пройшла необхідні процедурні перевірки", - йдеться у повідомленні.

За інформацією, ініціатива, очолювана Георге Піпереа з румунської партії AUR, що входить до складу Європейської консервативної і реформістської партії (ECR), була офіційно подана минулого тижня з 74 початковими підписами. Хоча кілька депутатів Європарламенту згодом відкликали свою підтримку, Піпереа оголосив у середу, що пропозиція набрала 79 підписів, що трохи перевищує поріг, необхідний для ініціювання парламентських дій.

Ця пропозиція буде обговорюватися в понеділок, а голосування відбудеться в четвер під час пленарного засідання в Страсбурзі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1050 осіб та 65 од. спецтехніки - Генштаб

21 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Німеччина збільшує військову підтримку України на 3 млрд євро у наступному році - Глава МЗС

До п’яти загиблих і восьми поранених збільшилась кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя

В Одесі внаслідок ворожої атаки пошкоджено житловий будинок і підприємство, постраждало четверо людей – МВА

Індійський НПЗ припиняє переробку російської нафти через санкції США - ЗМІ

Ворог втратив 83 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА