Інтерфакс-Україна
20:06 25.09.2024

Генасамблея Асоціації омбудсменів Середземномор'я виключила Росію зі свого складу

1 хв читати
Генасамблея Асоціації омбудсменів Середземномор'я виключила Росію зі свого складу

Генеральна Асамблея Асоціації омбудсменів Середземномор'я на позачерговому засіданні 25 вересня виключила російського омбудсмена зі свого складу, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у телеграмі.

"Сьогодні відбулося голосування про виключення Росії з членів організації, що об'єднує омбудсменів Середземномор'я. І ніхто на місце Тетяни Москалькової (омбудсмен, представник РФ - ІФ-У) не буде обраний", - уточнив Лубінець в ефірі загальнонаціонального телемарафону в середу.

Лубінець наголосив, що це вже третя організація омбудсменів, яка виключила Росію: першим це зробив Міжнародний інститут омбудсменів у серпні 2022 року, а у квітні 2023 року - Європейська мережа національних захисних інституцій.

"Доки в Раді Безпеки ООН бояться навіть почати процедуру виключення РФ, дружна сім'я омбудсманів упевнено діє. Якщо міжнародні організації наслідуватимуть приклад, то представники Росії будуть ізольовані і не зможуть поширювати свою пропаганду", переконаний Лубінець.

"Країна-терорист не повинна мати право голосу на світовій арені", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Jerry Heil, NEMO і Käärijä виступлять на сцені "Євробачення-2025"

Нацполіція: ліквідовано організацію, яка вербувала і шантажувала жінок задля сексуальної експлуатації в Україні та за кордоном

Зеленський готовий зустрітися у Стамбулі тільки з Путіним — Подоляк

ССО знищили ворожий новітній Бук-М3 та РСЗВ "Ураган-1"

Колишній працівник Рівненської АЕС готував повітряну атаку на ЛЕП

Каннський кінофестиваль відкриває свою програму "Трьома фільмами для України" - Держкіно

Електронна черга на заблокованому польськими протестувальниками ПП "Ягодин-Дорогуськ" скоротилась вдвічі

Україна готова представити дорожні карти реформ країнам-членам ЄС та Єврокомісії - Стефанішина

Китай скасував заборону на прийом поставок літаків Boeing

Перший півфінал "Євробачення-2025" відбудеться у вівторок, українці за кордоном зможуть проголосувати за Ziferblat

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА