"Нафтогаз" врятував опалювальний сезон у Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні завдяки гумдопомозі на 5 млрд грн

Ситуація з опалювальним сезоном 2024/25 у Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні була критичною, однак її вдалося виправити за допомогою гуманітарної допомоги обсягом на понад 5 млрд грн, повідомила група "Нафтогаз" у Телеграм-каналі у понеділок.
"Крім власних ресурсів, ми залучили гуманітарну донорську допомогу (техніку, крани, газопоршневі установки та ін.) на загальну суму понад 5 млрд грн. Це врятувало опалювальний сезон в декількох містах, зокрема в Кривому Розі, Миколаєві та Херсоні. Також це дасть змогу побудувати когенераційні потужності", – зазначив т.в.о. голови правління НАК "Нафтогаз України" Роман Чумак, якого цитує пресслужба групи.
Зазначається, що не тільки ворожі обстріли, а й стан мереж могли залишити взимку понад 1 млн людей в українських містах без опалення та електрики. Лише в Кривому Розі 70 аварійних бригад підприємств групи працювали цілодобово, було залучено критично важливу техніку та обладнання.
Загалом 470 аварійних бригад працювали цілодобово, щоб швидко проводити необхідні роботи та відновлювати газопостачання після аварій або обстрілів.
Як стверджують у "Нафтогазі", з метою швидкого та ефективного реагування на виклики компанія забезпечила синергію між підприємствами групи у виконанні ремонтних і виробничих завдань та оптимізувала внутрішні процеси. Зокрема, "Нафтогаз" надав більше автономії компаніям групи, а також спростив закупівлі і процедури, потрібні для відновлення об’єктів.