Інтерфакс-Україна
12:24 01.08.2025

На Закарпатті затримали фальшиву машину медевакуації, на якій намагалися перевезти за кордон ухилянта – ДПСУ

1 хв читати
На Закарпатті затримали фальшиву машину медевакуації, на якій намагалися перевезти за кордон ухилянта – ДПСУ
Фото: https://t.me/DPSUkr/

У Закарпатській області прикордонники зупинили мікроавтобус, переобладнаний під медичне авто бойового підрозділу, всередині знаходилися цивільні люди, які не мали відношення до медичної служби, повідомляє Державна прикордонна служба України у п'ятницю.

"Встановлено, що водій – мешканець Київщини, обладнав звичайне цивільне авто під спеціалізований медичний автомобіль та під виглядом "медбрата" мав намір доставити до прикордоння пасажира за 2,5 тис. доларів. Подальший виїзд до Румунії коштував би ще 8 тис. євро", - повідомляє прес-служба ДПСУ в телеграм-каналі.

Зазначається, що водія затримано, йому оголошено про підозру, а "пасажира" притягнуто до адміністративної відповідальності.

Справу розслідують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА