Інтерфакс-Україна
16:23 12.09.2025

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

1 хв читати
ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою
Фото: https://dbr.gov.ua

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у взаємодії з СБУ та Держприкордонслужбою затримали правоохоронця з Запоріжжя, який перевозив військовослужбовців, що самовільно залишили частини, та ухилянтів до кордону з Молдовою.

"Правоохоронець розміщував у соцмережах оголошення про "послуги супроводу", використовуючи фейковий акаунт, але вказував свій реальний номер телефону. У спілкуванні з потенційними клієнтами він запевняв, що завдяки службовому посвідченню безперешкодно перевезе їх автомобілем через блокпости. Питання перетину державного кордону "клієнти" мали вирішувати самостійно", - йдеться у повідомленні на сайті відомства у п’ятницю.

Вартість таких послуг становила від $2 тис. до $6 тис. — залежно від кількості блокпостів.

Зокрема, у вересні він домовився про перевезення до кордону військовослужбовця, який самовільно залишив частину в Нікополі. Щоб уникнути підозр, правоохоронець навіть оформив лікарняний. Вони разом вирушили з Нікополя до Одещини 10 вересня.

Після отримання повної суми, правоохоронця затримали "на гарячому" за кілька кілометрів від державного кордону. За цей рейс він отримав понад $2,2 тис.

Фігуранту повідомлено про підозру у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України шляхом надання засобів та усунення перешкод, вчиненому службовою особою з використанням службового становища з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). Йому загрожує до 9 років позбавлення волі.

Наразі слідство встановлює всіх осіб, які могли скористатися "послугами" підозрюваного.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог не залишає спроб транспортувати свої сили через річку Сіверський Донець, ще один човен пішов на дно - 81 оаембр

Порт "Південний" відкрито для заходу та виходу суден – АМПУ

ГУР показало ексклюзивні кадри бойової операції з перекидання десанту в Покровськ у листопаді

Ми просимо миру для України і боремось за це – Зеленський у Святвечір

Пошкоджено кілька важливих енергооб'єктів у Чернігівському районі через ворожі атаки – обленерго

Зеленський: Напередодні Різдва "рускіє" вкотре показали, хто вони насправді, так б’ють безбожники

Зеленський у Святвечір: Попри всі біди, які принесла Росія, вона не здатна окупувати наше українське серце

"Укрпошта" запустила в обіг поштову марку "Різдвяний янгол"

Італійський виробник радіолокаторів для систем ППО Leonardo уклав контракт на перші радари наступного покоління

Окупанти влучили в багатоповерховий будинок у Чернігові, обійшлось без постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА