Інтерфакс-Україна
22:10 17.09.2024

Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

1 хв читати
Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вніс на розгляд Верховної Ради проєкт постанови щодо обрання керівників і членів парламентських комітетів, у якому пропонується ввести народну депутатку Мар'яну Безуглу до складу Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Відповідний проєкт зареєстровано в Раді та направлено на розгляд народних депутатів 17 вересня, повідомляється на порталі ВРУ.

Згідно з тестом постанови, пропонується "обрати Безуглу Мар'яну Володимирівну - народну депутатку України, позафракційну, членкинею Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, відкликавши її з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки".

Зазначається, що постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Крім того, у пояснювальній записці до проєкту постанови зазначено: "Оскільки, на період дії правового режиму воєнного стану, Верховна Рада України та Комітети Верховної Ради України, повинні діяти швидко, ефективно та злагоджено, виникла потреба провести зміни у складі Комітетів Верховної Ради України відповідно до побажань народних депутатів України, інтересів держави та згідно з вимогами суспільства".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація США має намір припинити фінансування розслідувань воєнних злочинів – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб

Нідерланди та Бельгія передали Україні 2 мисливці за мінами

Україна розраховує на підтримку Європи для покриття потреб у бюджеті на 2026 рік – Зеленський

Україна повинна бути повноправним учасником програми SAFE – Зеленський

Ключовими цілями 18-го пакета санкцій ЄС повинні бути тіньовий танкерний флот РФ, російські банки – Зеленський

Єрмак: активність танкерів з російською нафтою через санкції впала майже вдвічі

Дрони ГУР завдали удару по складу ракетного палива у Брянську – джерело

Філатов повідомив про підготовку кримінальних справ проти його родини і що його не попередили про підготовку замаху

Зеленський відзначив нагородами спецпризначенців Центру спецоперації "А" СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА