Інтерфакс-Україна
15:23 19.11.2025

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

1 хв читати
Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив про проведення консультацій у звʼязку з ситуацією, яка склалася у законодавчому органі після оприлюднення НАБУ плівок про корупцію в АТ "НАЕК "Енергоатом".

"Ми переходимо в режим консультацій щодо ситуації, яка склалась. Тому про наступне засідання будемо інформувати додатково", — сказав  Стефанчук на пленарному засіданні Верховної Ради у середу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", Стефанчук оголосив перерву у пленарному засіданні.

Як повідомлялося, фракція "Європейська солідарність" ініціювала збір підписів за відставку уряду Юлії Свириденко. Народні депутати також вимагають розпуску чинної монобільшості та створення нової коаліції. Вимоги опозиційних депутатів також підтримують їх колеги з інших фракцій, зокрема зі "Слуги народу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

Рада конституційною більшістю звільнила міністрів енергетики та юстиції Гринчук та Галущенка

"Євросолідарність" закликала парламент створити нову коаліцію

Зеленський спробує використати тиск США на РФ для припинення війни – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА