Інтерфакс-Україна
23:45 09.08.2025

Трамп висунув представника Держдепу Теммі Брюс на посаду зампостпреда США при ООН

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп оголосив, що висуває кандидатуру представника Держдепу США Теммі Брюс на посаду заступника постійного представника США при ООН.

"Радий повідомити, що я номіную Теммі Брюс - великого патріота, медійну персону та автора бестселерів - на посаду наступного заступника постійного представника Сполучених Штатів в Організації Об'єднаних Націй", - написав Трамп у соцмережі Truth Social.

Американський лідер також зазначив, що під час його нинішнього президентського терміну Брюс показала чудові результати, виконуючи свою роботу у Держдепартаменті. Він висловив сподівання, що Брюс "блискуче представлятиме країну в ООН".

Брюс – журналіст. Вона тривалий час працювала у низці близьких до республіканців ЗМІ. У січні 2025 року вона стала представником американського зовнішньополітичного відомства.

Джерело: https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/115000471177982480

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбивають спроби окупантів просунутися в Степногірську Запорізької області – DeepState

Єврокомісар Кос засудила російські атаки по цивільному населенню в Україні

Зеленський анонсував щоденні кроки партнерів на підтримку України

Сіярто пропонував етнічним угорцям Закарпаття допомогу після удару РФ по Мукачеву – Орбан

Україна та Представництво Євросоюзу розширять співпрацю щодо протидії корупції, судової реформи та розвитку правових інституцій

Зеленський підписав закон про 15 днів гарантованої відпустки для військовослужбовців

Співробітники метро Лондона готуються до страйку

Путін звузив свої претензії на українські території, зосередившись на Донбасі

Україна здатна відбивати агресію РФ та не має наміру проводити референдум щодо територій – Єрмак

Польща надіслала Росії ноту протесту через падіння дрона у Люблінському воєводстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА