Інтерфакс-Україна
11:55 27.06.2025

Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США

2 хв читати
Порошенко закликає до нової хвилі парламентської дипломатії з Конгресом США
Фото: https://eurosolidarity.org/

Лідер "Європейської Солідарності", народний депутат України Петро Порошенко заявив про необхідність активізації парламентської дипломатії для відновлення двопартійної підтримки України у США. В інтерв’ю Наталії Балюк  на YouTube-каналі  він наголосив, що делегація має представляти всю Верховну Раду і вести діалог як з республіканцями, так і з демократами.

Порошенко розкритикував антикризову комунікацію офіційного Києва, зокрема в контексті інциденту в Овальному кабінеті 28 лютого, що, за його словами, підірвав довіру у Вашингтоні. Він також наголосив, що попри критику на адресу Дональда Трампа, саме при його президентстві Україна отримала першу летальну зброю та була підписана Кримська декларація.

"Наше завдання - знайти інтерес Трампа, що в перемозі України в цій війні є точно інтерес народу, держави Сполучених Штатів Америки і американського президента", - підкреслив Порошенко.

Політик відзначив дії Трампа проти російської присутності в Сирії та Ірані, зазначивши, що інтереси США можуть збігатися з перемогою України. На його думку, Україні слід взяти приклад з Ізраїлю, де після нападу "Хамасу" був сформований уряд національної єдності. Водночас українська влада, за його словами, ігнорує потребу в єдності й допускає комунікаційні помилки у відносинах із США.

Порошенко закликав Верховну Раду підтримати його проєкт звернення до Конгресу США й надати мандат делегації для поновлення роботи з американськими законодавцями. Він також нагадав про свою ініціативу щодо ленд-лізу та програму "Safe Soldier", яка має забезпечити належне оснащення для кожного мобілізованого.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА