Інтерфакс-Україна
21:30 17.04.2025

Трамп: США підпишуть угоду з Україною про видобуток корисних копалин наступного четверга

1 хв читати
Трамп: США підпишуть угоду з Україною про видобуток корисних копалин наступного четверга

Президент США Дональд Трамп припустив, що угода між США та Україною щодо видобутку корисних копалин буде підписана у наступний четвер.

"У нас є угода щодо мінеральних ресурсів, яка, я думаю, буде підписана в четвер, наступного четверга, скоро", - сказав Трамп під час зустрічі з прем'єр-міністром Італії Джорджією Мелоні в Овальному кабінеті. "І я припускаю, що вони будуть дотримуватися цієї угоди", - додав він.

Пізніше на питання, чи буде підписана ця угода у Білому домі, Трамп відповів: "Я точно не знаю. Залишу це Скотту (міністр фінансів США Скотт Бессент – ІФ-У)".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський поінформував, що на пропозицію американської сторони у четвер 17 квітня може бути підписаний онлайн меморандум про наміри щодо угоди.

"Американська сторона запропонувала все ж таки повернутися іще до одного кроку, поки працюють юристи над угодою - це меморандум про наміри, у нас наміри позитивні, конструктивні, ми це показуємо", - сказав Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії спільні позиції щодо мирного процесу

Зеленський: Якщо ми починаємо говорити про наші суверенні території, то ми переходимо у затягування війни

Зеленський про вимоги РФ щодо НАТО: Країна-агресор не може говорити про гарантії безпеки для України

Кількість постраждалих в Запоріжжі зросла до 38, серед них семеро дітей

Зеленський готовий зустрітися з Трампом у Ватикані

"Резерв+" сповіщатиме про зміну статусу користувача push-сповіщеннями - Черногоренко

Росія виштовхує США із перемовин, вважає Зеленський

СБУ передасть Китаю інформацію про їхніх громадян, які працюють на заводі виробництва дронів у РФ - Зеленський

Україна готова на безумовне припинення вогню, але якщо це перемирення часткове, ми готові до дзеркальних заходів

Зеленський анонсував дипломатичну роботу, зокрема, зустріч з президентом ПАР Рамафосою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА