Інтерфакс-Україна
16:40 23.01.2025

Ухилянт купив трьох "дітей", щоб перетнути кордон як багатодітний батько

1 хв читати
Ухилянт купив трьох "дітей", щоб перетнути кордон як багатодітний батько

Прагнучи перетнути кордон, як багатодітний батько, громадянин України купив трьох віртуальних "дітей", нібито народжених у Німеччині, за 6 тис. євро, повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ).

"Чоловік вирішив "стати" багатодітним батьком і оформив собі трьох "віртуальних" дітей: близнюків по 2 роки та немовля віком 7 місяців, нібито народжених у Німеччині. Прикордонники швидко викрили обман, бо документи мали підозрілий вигляд і не відповідали встановленим зразкам. Згодом "батько" зізнався, що діти існують лише на папері", - йдеться в повідомленні ДПСУ в телеграмі в четвер.

Прикордонники повідомили про діяння, що має ознаки злочину, до Національної поліції України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА