Інтерфакс-Україна
15:53 06.10.2025

Генштаб ЗСУ: парламент розгляне законопроєкт про Кіберсили ЗСУ 7 жовтня

1 хв читати
Генштаб ЗСУ: парламент розгляне законопроєкт про Кіберсили ЗСУ 7 жовтня

У Верховній Раді, як очікується, 7 жовтня буде розглянуто проєкт закону "Про Кіберсили Збройних сил України", повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"7 жовтня 2025 у Верховній Раді України заплановано розгляд у першому читанні законопроєкту №12349 "Про Кіберсили Збройних сил України". Вказаний проєкт закону України було розроблено робочою групою, до складу якої були включені і профільні фахівці Генерального штабу Збройних сил України", - йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ у телеграм-каналі у понеділок.

У Генштабі наголошують, що ухвалення цього законопроєкту та підтримка ініціативи Збройних сил України щодо створення Кіберсил та розвитку ефективних бойових спроможностей у окремому операційному домені – в кіберпросторі - прискорять впровадження змін, необхідних для боротьби з агресором.

Зазначається, що наразі у ЗСУ триває процес нарощення спроможностей щодо боротьби у кіберпросторі. Від початку повномасштабного вторгнення РФ створені підрозділи кіберборотьби вже забезпечують відсіч кіберагресії ворога.

На виконання вимог указу президента України від 26.08.2021 щодо введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14.05.2021 "Про невідкладні заходи з кібероборони держави", директивних документів міністра оборони України та головнокомандувача ЗСУ розпочато процес формування Кіберсил як окремого роду сил Збройних сил України.

ОСТАННЄ

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

Інформація про влучання у пасажирський потяг на Чернігівщині не відповідає дійсності – "Укрзалізниця"

Постачання ракет Tomahawk Україні стало б дуже сильним сигналом для Москви - глава МЗС Естонії

Рада призначила виплати на лікування військовим, звільненим з полону

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РФ останніми атаками знищила більше половини українського газовидобутку – Bloomberg

Рада дозволила Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб’єкти

Встановлено особу російського командира, який віддав наказ розстріляти цивільних у Куп'янську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА