Інтерфакс-Україна
01:10 20.10.2024

У Києві презентували четвертий епізод документального фільму з циклу "Опір і єдність"

2 хв читати

Головне управління комунікацій Збройних сил України в рамках міжнародного кінофестивалю "8-й Київський тиждень критики" презентувало новий епізод документального фільму "Спротив і єдність. Кінематографісти пояснюють, як не проґавити майбутнє".  

Презентація відбулася 18 жовтня в кінотеатрі "Жовтень".  У фільмі провідні українські кінематографісти Наріман Алієв, Ірма Вітовська, Наталя Ворожбит, Олена Гончарук, Віталій Гордієнко, Антоніо Лукич та Володимир Яценко поділилися своїм баченням ролі кіно у формуванні національної ідентичності та протидії зовнішній агресії.

Як повідомили у Страткомі ЗСУ, після прем'єри фільму відбулася панельна дискусія за участю військовослужбовців Збройних сил України та героїв фільму. 

"Через призму мистецтва можна осмислити та подолати виклики, з якими стикається наша держава. Адже гібридна агресія триває щонайменше десятиріччями, і ворог намагається зачепитися в Україні не лише за території, а й за свідомість людей", - зазначив автор ідеї серії "Спротив і єдність" Олег Шпак.

Фільм із кінематографістами - четвертий у серії "Спротив і єдність". Разом із попередніми він є аналізом російсько-українського протистояння та критичним поглядом на ворожу пропаганду, спрямовану на заперечення української державності.

"Важливою частиною спротиву України є здатність нашого суспільства розпізнавати й ефективно протистояти ворожим наративам і дезінформації, критично оцінювати інформаційні та культурні продукти агресора", - зазначив керівник проєкту, представник Головного управління комунікацій ЗСУ полковник Артемій Катков.

Епізод фільму вже можна подивитися на YouTube каналі Головного управління комунікацій ЗС України. До кінця 2024 року в межах серії "Спротив і єдність" планується випустити п'ять документальних фільмів, кожен з яких через призму думок експертів і критичний огляд дій ворога показує, як РФ у різних сферах - від економіки й міжнародних відносин, до культури та спорту. - намагається підірвати українську державність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

У Кривому Розі гучно, у напрямку міста фіксували швидкісну ціль

Держдеп США введе санкції щодо всіх причетних до примусових депортацій уйгурів до КНР – Рубіо

Курська операція своє завдання виконала - Зеленський

Україна сприймає американську пропозицію безумовної тиші в небі, на морі, на фронті - Зеленський

Зеленський поговорив із президентом Євангельської асоціації Біллі Грема

Зеленський планує проінформувати Ердогана щодо української готовності до швидкої дипломатії

Сибіга: G7 знову підтверджує непохитну підтримку, вітає кроки України до миру та закликає Росію припинити війну

Зустрічні умови РФ до безумовного 30-денного перемир'я свідчать про неналаштованість їх на серйозні кроки – Жовква

Україна представить свою позицію на саміті європейських партнерів в суботу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА