Інтерфакс-Україна
12:31 31.08.2025

ОК "Північ": в серпні були повідомлення про 41 інцидент з ТЦК та СП, 87% з них мають маніпулятивний характер

1 хв читати
ОК "Північ": в серпні були повідомлення про 41 інцидент з ТЦК та СП, 87% з них мають маніпулятивний характер

Поширення інформації про 41 інцидент за участю військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки було зафіксовано протягом серпня поточного року в зонах відповідальності підпорядкованих командуванню Сухопутних військ Збройних сил України ТЦК та СП, повідомляється в телеграм-каналі Оперативного командування "Північ" Сухопутних військ в неділю.

Відзначається, що 36 з них не були підтверджені. "Більшість із них - 87% - мають маніпулятивний характер, що може свідчити про цілеспрямовані спроби окремих осіб дискредитувати законну діяльність ТЦК та СП і знизити рівень суспільної довіри до процесу мобілізації загалом", - йдеться в повідомленні.

Підтверждені за місяць п'ять інцидентів, що дійсно мали місце. "По одному інциденту трапилося в Києві, Полтавській, Черкаській областях. По ним триває розслідування. Два випадки зафіксовані на Чернігівщині: по одному розслідування триває, другого військовослужбовця притягнуто до відповідальності", - розповіли в ОК "Північ".

Відзначається, що в межах ініціативи командування Сухопутних військ триває оновлення підходів до роботи ТЦК та СП з метою забезпечити прозорість і відкритість їхньої діяльності для суспільства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники провели спецоперацію з евакуації чотирьох українських військових з ТОТ

Ділянка євроколії Ужгород – Чоп почала роботу 5 вересня

Сибіга обговорив із новим очільником МЗС Нідерландів санкції проти РФ та гарантії безпеки для України

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

Підліток отримав поранення через підрив на міні у Херсоні

Сибіга обговорив із главою МЗС Словаччини реалізацію взаємовигідних енергетичних та інфраструктурних проєктів

Перестановки відбулися в уряді Великої Британії

Фіцо: Словаччина невелика і не може надати Україні багато гарантій безпеки, але підтримує їх

Сійярто: Угорщина не може відмовитись від російської нафти, бо "не має іншого вибору"

Фіцо заперечив, що обговорював з Путіним у Китаї енергетичну блокаду України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА