Інтерфакс-Україна
15:02 15.08.2024

Калмикова призначено заступником голови НАЗК

1 хв читати

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції України Віктор Павлущик призначив своїм заступником Дмитра Калмикова, повідомляють на сайті НАЗК у четвер.

Калмиков працює в НАЗК із 2020 року і досі очолював Департамент антикорупційної політики. Саме цей підрозділ під його керівництвом здійснював розроблення та адвокацію ухвалення Антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки та Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки.

Раніше, у період з 2014 до 2020 року, він працював експертом з питань кримінальної юстиції та протидії корупції в Центрі політико-правових реформ. Зокрема, займався аналізом формування та реалізації кримінальної та антикорупційної політики, антикорупційною експертизою проєктів нормативно-правових актів, моніторингом діяльності антикорупційних органів.

З 2010 до 2014 року займався викладацькою та науково-дослідницькою діяльністю у сфері формування та реалізації кримінальної та антикорупційної політики України.

Калмиков має вищу юридичну та економічну освіту, кандидат юридичних наук. Він також є автором (співавтором) понад 60 навчальних, науково-практичних і науково-популярних робіт.

Зазначається, що загалом у голови НАЗК може бути три заступники. Наразі ними є також Микола Корнелюк і Сергій Гупяк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА