Інтерфакс-Україна
09:42 03.10.2025

Деякі школи у Полтаві сьогодні проводитимуть навчання онлайн через нічні обстріли - міськрада

1 хв читати
Деякі школи у Полтаві сьогодні проводитимуть навчання онлайн через нічні обстріли - міськрада

Деякі школи в Полтаві сьогодні проводитимуть навчання онлайн через нічний обстріл росіян, повідомила секретар міськради Катерина Ямщикова у телеграм.

"Полтавська громада цілу ніч була під комбінованою атакою росіян! Маємо пошкоджену цивільну інфраструктуру, житлові будинки в різних куточках громади…Станом на зараз до медичних закладів звернень не було. Деякі школи сьогодні перейшли на онлайн навчання", - написала вона.

Тим часом начальник Полтавської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров зазначив, що 8-річна дитина та двоє дорослих постраждали внаслідок ворожої атаки в Андріяшівській громаді.

" Медики надали допомогу дівчинці на місці, госпіталізація не знадобилася. Також до лікарів звернулися дві жінки з гострою стресовою реакцією. Їм надали необхідну допомогу на місці", - написав він у телеграм.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА