Інтерфакс-Україна
14:33 12.10.2024

Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

1 хв читати
Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

Вакарчук виступив із заявою на тлі інциденту з ТЦК і СП після концерту гурту "Океан Ельзи" в Києві в п'ятницю.

"У нас сьогодні день народження, я сподіваюся, що ви нас теж вітаєте. Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли і приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято", - сказав він у коментарі ТСН.

"Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. Зокрема, за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка", - сказав Вакарчук.

Жодних коментарів щодо роботи ТСК і СП після концерту він не надав.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю ввечері, 11 жовтня, біля Палацу спорту в Києві на відвідувачів концерту "Океану Ельзи" чекали співробітники ТСК та РП разом із патрульною поліцією і перевіряли військово-облікові документи у чоловіків. Повідомлялося, що деяких чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, правоохоронці затримали і відвезли до ТЦК. Ще кільком виписали повістки і відпустили.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харківський метрополітен тимчасово працює виключно в режимі укриття через проблеми з електропостачанням

Пожежа в Києві внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА – Кличко

8 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одна людина загинула і десятеро постраждали внаслідок масованої російської атаки в Дніпрі - ДСНС

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА