Інтерфакс-Україна
20:34 23.08.2024

В Івано-Франківську відкрили перший в області Центр ментального здоров'я

1 хв читати

photo-2024-08-23-20-05-25

Перший в Івано-Франківській області Центр ментального здоров'я відкрито в обласному центрі, повідомила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

"Працюватиме центр в Івано-Франківському національному медичному університеті", - написала вона в телеграм-каналі в п'ятницю.

За її словами, центр працюватиме за такими напрямами: психоедукація; амбулаторний психіатричний прийом; групова психотерапія; індивідуальна психотерапія; підготовка сімейних лікарів.

"Наша область активно працює над тим, щоб турбота про ментальне здоров'я стала щоденною звичкою для людей. Саме тому на Прикарпатті ми втілюємо Всеукраїнську програму ментального здоров'я, яку ініціювала перша леді України Олена Зеленська "Ти як?", - зазначила Онищук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дослідження лікування бойової травми ока є унікальним досвідом українських офтальмологів – експерт

МОЗ рекомендує лікарням не квапитися з внесенням інформації про медобладнання в ЕСОЗ

Bayer скоротить понад 200 співробітників німецького сегмента засобів захисту рослин

Пошук приміщень для фармскладів на прифронтових територіях залишається одним з основних викликів в забезпеченні ліками – MSF

Медгрупа ADONIS відкрила ендокринологічний центр у Києві

МОЗ представить аптечному бізнесу перелік 168 населених пунктів, які потребують мобільних аптечних пунктів – Ляшко

УЧХ цього року навчить першій допомозі 3000 надзвичайників

Держпродспоживслужба виписала аптекам понад 1,8 млн грн штрафів за завищення цін

UNITED24 за 3 роки спрямувала на підтримку української медицини понад 3 млрд грн

Novartis купує Regulus Therapeutics, сума угоди може становити $1,7 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА